MODEL BIZNESOWY

Wybraliśmy MLM/DS, ponieważ to wyjątkowo skuteczna strategia marketingowa.Na całym świecie w sprzedaż bezpośrednią (Direct Selling) zaangażowanych jest ponad 70 mln ludzi, którzy generują rocznie ponad 120 mld dolarów USD (źródło: LR).

Według danych PSSB liczba osób współpracujących z firmami sprzedaży bezpośredniej w Polsce przekroczyła 950.000 w 2015r., a sektor odnotował sprzedaż netto na poziomie 3,1 mld PLN. Łączna ilość zamówień w firmach, które wybrały MLM/DS w ostatnim roku przekroczyła 36 mln (źródło: InSee 2016). Najszybciej rosnącą branżą w sektorze jest wellness.

To właśnie systemowi Międzynarodowej Franczyzy sieć Mc Donald’s zawdzięcza swój spektakularny sukces. My naszą strategię rozwoju także opieramy na budowaniu struktur międzynarodowych z możliwością otwierania samodzielnych oddziałów w innych krajach w formie franczyzy.
Takie rozwiązanie gwarantuje szybki i skuteczny wzrost obrotów w Polsce oraz dynamiczną ekspansję na rynki zagraniczne. Międzynarodowa franczyza generuje znaczące przychody i stwarza liczne sposoby zarobkowania.

Inicjuj aktwność biznesową wykorzystując kontakty zagraniczne lub sam otwórz nowy biznes w innym kraju

W GSG uważamy, że każdy zasługuje na szczęście i że z pomocą innych ludzi może je osiągnąć. Dlatego postawiliśmy nasz biznes na naprawdę solidnym fundamencie.
Jak realizujemy to w praktyce?
 • troszczymy się o rozwój zdrowia
  Dbamy o zdrowie partnerów GSG dzięki autorskim produktom oraz wzajemnemu motywowaniu się do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i rozwoju osobistego.
 • budowanie niezależności finansowej
  Skuteczne połączenie systemów Multi Level Marketing(MLM) i Direct Selling(DS) ułatwia szybkie bogacenie się. Co za tym idzie– uniezależnienie się od ciężkich form pracy etatowej czy problemów finansowych.
 • zawieranie prawdziwych przyjaźni
  Partnerstwo z GSG to okazja do nawiązania owocnych, długoletnich relacji.
  Ograniczysz te relacje do kontaktów biznesowych czy zaprzyjaźnisz się z innymi uczestnikami programu? Wybór należy do Ciebie. My polecamy oczywiście drugą opcję. Bliskość z innymi ludźmi jest jednym z ważnych elementów prawdziwego szczęścia!

To Ty wybierasz któremu filarowi szczęścia poświęcisz najwięcej uwagi. Skupisz się na rozwoju zdrowia swojego i swoich bliskich? A może finansowa niezależność to Twój priorytet? Możesz wybrać także rozwój długotrwałych przyjaźni, co na pewno zaowocuje na przyszłość! Niezależnie od tego, który fundament zdecydujesz się wzmacniać jako pierwszy, automatycznie wzmacniać będziesz także dwa pozostałe. Tak właśnie działa GSG World!Od Ciebie zależy czy rozwiniesz swoją strukturę dystrybucyjną w Polsce, czy zagranicą i to Ty decydujesz ile czasu, energii i zdobytych finansów poświęcasz projektowi. W zależności od tych wyborów ukształtuje się Twoja kariera. GSG oferuje przejrzystą ścieżkę awansu.

Gratyfikacje

Zestawy Aktywacyjne

Konsumencki

 1. Dowiedz się więcej

  Na Zestaw Konsumencki składa się:
  MixSet,

  Broszura, Ulotka powitalna

  oraz Katalog.

  Cena regularna: 137,50

  Zakup w ciągu 7 dni od rejestracji premiowany jest voucherem na kolejne zakupy o wartości: 10,00 zł – do wykorzystania do końca następnego Okresu Rozliczeniowego.

Bazowy

osg-1-s09-b
 1. Dowiedz się więcej

  Na Zestaw Bazowy składa się:

  MixSet,

  Stressstop,

  Energystart,

  Broszura, Ulotka powitalna i produktowa,

  oraz Katalog x 1.

  Cena regularna: 399,99 zł
  Zakup w ciągu 7 dni od rejestracji premiowany jest voucherem na kolejne zakupy o wartości: 30,00 zł – do wykorzystania do końca następnego Okresu Rozliczeniowego.

Biznesowy

osg-1-s09-a
 1. Dowiedz się więcej

  Na Zestaw Biznesowy składa się:

  MixSet x 2,

  Stressstop x 2,

  Energystart x 2,

  Fatburnstart x 2,

  Immunostart x 2,

  Memorystart x 2,

  Notatnik, Broszura, Spinka GSG, Długopis, Ulotki,

  Katalog x 1

  Cena regularna: 1299,99 zł

  Zakup w ciągu 7 dni od rejestracji premiowany jest voucherem na kolejne zakupy o wartości: 100,00 zł – do wykorzystania do końca następnego Okresu Rozliczeniowego.

   

  zapytaj o możliwość dołączenia Voucher „Dobry Dietetyk”

Benefity

Bonus Turbo

„Bonus Turbo” to gratyfikacja w wysokości do 48% wartości netto produktów w zestawach aktywacyjnych zakupionych przez zaproszonych przez Ciebie partnerów. Co więcej Twoi partnerzy mogą nawet dwukrotnie ulepszyć swoje zestawy aktywacyjne. W razie upgrade’ów, uzyskasz ponownie gratyfikacje do 48% wartości zakupionych produktów w zestawach aktywacyjnych.

Wybrałeś Zestaw „Biznesowy”

Wybrałeś Zestaw „Bazowy”

Bonus Zgarnij Wszystko

Wystarczająco szybki rozwój sieci to okazja do kolejnych zysków. Osiągaj poziomy procentowe w wyznaczonym terminie, a możesz zwiększyć wartość swojej wypłaty o bonus „Zgarnij Wszystko”.

Holiday Bonus – 4% światowego obrotu

Pracując aktywnie i osiągając poziom Menadżera dołączasz do elitarnego grona, które kwalifikuje się do podział fenomenalnego bonusu Holiday. Pula Holiday Bonus to równowartość 4% światowego obrotu całej firmy. Awansujesz na poziom Menadżera lub Prezydenta posiadając strukturę tylko w jednym kraju, a uzyskujesz gratyfikacje obliczane z obrotu wszystkich krajów, w których działa firma!

Bonus „MyDream

 • To program ułatwiający spełnienie Twoich marzeń.
 • Pomożemy Ci:
 • zdobyć własne auto
 • wprowadzić się do wyśnionego mieszkania lub domu,
 • wyjechać w podróż swojego życia,
 • stać się słuchaczem lub studentem wybranego kierunku studiów lub ukończyć wymarzony kurs.
 • Jeep Renegate,
 • Jeep Wrangler,
 • Jeep Cherokee,
 • Jeep Grand Cherokee.