AKTUALNOŚCI

Jeep Renegade już jest u nas i przemieszcza się jako nasza reklama, której nie można przeoczyć! Dołącz do tych, którzy już mieli okazję przejechać się naszym Jeepem. Gwarantujemy bez stresową jazdę !

O nas

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców aby polepszać ich zdrowie poprzez nasze suplementy diety. Wierzymy, że są one jednym z najlepszych dodatków do współczesnej diety oraz trybu życia. Każda shot to dawka skondensowanego zdrowia, podana w doskonałej formie.

Zespół

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy entuzjastami zdrowego trybu życia. Doświadczeni eksperci stanowią trzon naszej firmy. Ich mądrość łączymy z zaangażowaniem i energią młodych pasjonatów.

Dr Konrad Babij
Doktor nauk przyrodniczych, autor receptur produktów GSG.
Dr Joanna Bajzert
Doktor nauk przyrodniczych, specjalizująca się w przedmiocie immunologii. Konsultantka i współautorka receptur produktów GSG.
Beate Stermach
Specjalista do spraw surowców, dostaw oraz produkcji.
Roman Kowalski
Członek zarządu
Ireneusz Stermach
Prezes zarządu

Zamówienia

Państwa zamówienia przyjmowane są przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu poprzez sklep internetowy GSG World. Realizujemy je w każdy dzień roboczy w godz.10:00 do 17:00. Zamówienie złożone do godz 13:00 dnia roboczego, wysyłane jest w tym samym dniu natomiast złożone po godz.13:00 realizujemy w następnym dniu roboczym. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost.
Istnieje możliwość złożenia zamówienia grupowego.
Na zakupy zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 17:00.

FAQ

Produkty
 1. Czy w produktach GSG World są zawarte składniki odzwierzęce?

  W suplementach GSG World nie ma żadnego składnika pochodzenia zwierzęcego, co czyni te produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian.

 2. Czy jakikolwiek składnik stosowany przez GSG World testowany jest na zwierzętach?

  GSG World zobowiązało się aby nie korzystać z surowców testowanych na zwierzętach, ani nie prowadzi takich testów na żadnym z etapów wytwarzania produktów.

 3. Czy produkty zostały przebadane pod względem bezpieczeństwa?

  Wszystkie surowce, które GSG World używa do produkcji suplementów pochodzą od certyfikowanych dostawców. Nie stosujemy żadnych tanich zamienników. Nasze produkty produkowane są na terenie UE zgodnie z  certyfikatami ISO. To gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

 4. W jaki sposób potwierdzona jest skuteczność działania produktów?

  Każdy z naszych składników został wybrany ze względu na jego potwierdzoną skuteczność. Wybrani przez nas producenci surowców prowadzą badania brandowych surowców, które znajdują się w ich ofercie, potwierdzając ich działanie odpowiednimi certyfikatami.

 5. Czy produkty mogą być spożywane przez dzieci?

  Dzieci, które nie skończyły 12 lat mogą używać suplementów GSG World TYLKO po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Produkty te zostały stworzone z myślą o młodzieży i osobach dorosłych.

 6. Jaka jest zalecana dawka dziennego spożycia?

  Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki w ilości jednego shota. Można go podzielić np. na dwie porcje lub wypić całą porcję jednorazowo.

 7. Czy suplement można rozrobić np z wodą?

  Tak, można rozcieńczyć np w szklance wody. Zalecane jest popicie shota dużą ilością wody.

 8. Czy suplementy można mieszać z alkoholem?

  Suplementów diety nie powinno się mieszać bezpośrednio z alkoholem. Jednak nie ma żadnych przeciwwskazań do spożywania alkoholu kiedy suplement jest stosowany.

 9. Czy suplement można przedawkować?

  Tak, należy stosować się do zaleceń dziennej dawki.

 10. Jak stosować suplementy GSG World?

  Na opakowaniu każdego rodzaju suplementów podany jest sposób użycia, należy się do tych wskazówek zastosować. Jednak istnieje wspólna zasada dla wszystkich naszych shotów: czym dłużej trzymamy w ustach zawartość ampułki, tym szybciej składniki aktywne wchłaniają się przez śluzówkę.

 11. Czy produkty GSG World zawierają cukry?

  Oczywiście! Glukoza jest naturalnym składnikiem, wykorzystywanym przez wszystkie żywe organizmy, jako preferencyjne źródło energii. Magazynowana jest w mięśniach i wątrobie. Jest ona niezbędna do wydajnej pracy mózgu i zawsze działa, jako zastrzyk energii.

  Jak każdy inny składnik diety, cukry należy jednak wykorzystywać mądrze i z umiarem. Glukoza może być szkodliwa w ilościach powyżej 20 g, szczególnie przy jednoczesnym połączeniu jej z tłuszczami. W zdrowym żywieniu ważne jest więc rozdzielanie tłuszczów nasyconych od cukrów i dbanie o ich prawidłowe proporcje.

  Nasze produkty inspirowane są w całości przez naturę, dlatego w każdym shocie GSG World cukry są właśnie pochodzenia naturalnego – owocowego. Zadbaliśmy też o to, aby produkty GSG World posiadały odpowiednie proporcje cukrów względem pozostałych składników tak, aby wzmacniały działanie suplementów nie szkodząc.

 12. Czy produkty GSG World są odpowiednie dla diabetyków?

  Z punktu widzenia diabetyków stosowanie produktów GSG World nie zmienia niczego w ich sposobie planowania diety. To znaczy, że osoby, które używają insuliny muszą uwzględnić jej porcję, w zależności od dawki węglowodanów. Tak jak przy każdym posiłku. Osoby z cukrzycą typu II muszą pamiętać, aby rozdzielać przyjmowanie cukrów od tłuszczów (zalecana jest przynajmniej godzina odstępu), bądź przyjmować je w trakcie lub do 2 godzin po wysiłku fizycznym. W przypadku wątpliwości zawsze warto skonsultować sposób przyjmowania produktów GSG World z lekarzem, który tworzył indywidualne zalecenia dla diabetyka tak, aby uwzględnić zawartość naszych produktów w prawidłowym rozplanowaniu diety.

 13. Czy produkty GSG World mogą być przyjmowane przez dzieci?

  W każdym przypadku bilansowania diety dla dzieci musimy wziąć pod uwagę szereg czynników, w tym stopień rozwoju dziecka, jego wagę, tolerancję na dane elementy diety czy dotychczas stosowaną dietę. Shoty GSG World, jako produkty ze składników pochodzenia naturalnego także i dzieciom mogą przynieść wiele korzyści, należy jednak pamiętać, że:

  • zdecydowanie nie zaleca się podawania dzieciom produktów zawierających kofeinę; niektóre produkty GSG World zawierają natomiast ten – naturalny przecież – składnik. Zawsze należy więc dokładnie sprawdzić skład poszczególnych shotów, które planujemy podać dzieciom;
  • w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed użyciem któregokolwiek z produktów należy skonsultować się z lekarzem. Zalecane jest to np. w przypadku ryzyka wystąpienia alergii na którykolwiek ze składników czy innych przeciwwskazań. Pamiętajmy, że dzieci nie układają sobie diety samodzielnie. To my musimy zadbać o jej prawidłowe składniki.
 14. Czy stosując produkty GSG World można pić kawę lub inne produkty zawierające kofeinę?

  Niektóre z shotów GSG World opierają się o naturalne ekstrakty kofeiny (np. MemoryStart, EnergyStart). Co oczywiste – zawiera ją również kawa, która w zależności od rodzaju i sposobu przygotowania ma około 30-50 mg kofeiny. Należy pamiętać aby oddzielić od siebie oba jej źródła. Najlepiej aby przyjmując shota zachować interwał przynajmniej 3 do 4 godzin przed/po wypiciu kawy lub innego produktu, który zawiera kofeinę.

 15. Czy produkty GSG World są odpowiednie dla osób z chorobami krążenia?

  Użycie każdego produktu zawierającego kofeinę powinno być u osób z chorobami krążenia poprzedzone konsultacją z lekarzem. Zalecamy każdorazowe upewnienie się, co do składu poszczególnych naszych produktów. Przypominamy, że kofeinę zawierają m.in. MemoryStart oraz EnergyStart.

Zamówienia i Wysyłka
 1. W jaki sposób mogę zakupić produkty GSG World?

  Zamówienia można składać poprzez nasz sklep internetowy, który czynny jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można też zamówienie złożyć telefonicznie lub mailowo lub odwiedzić nas w godzinach pracy biura, od pon. do piątku w godz 10:00 -17:00.

 2. W jaki sposób zostanie dostarczone zamówienie?

  Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost.

 3. Jak długo czeka się na dostawę?

  Jeśli zamówienie zostało złożone do godz. 13:00 dnia roboczego, wysyłane jest tego samego dnia i dostarczone powinno być w ciągu 3 dni (max 5). W praktyce dostawa jest w następnym dniu roboczym.

 4. Jakie są formy płatności?

  Składając zamówienie poprzez sklep internetowy można płacić przelewem on-line, lub kartą. Platformę płatniczą obsługuje firma Blue Media, najszybciej rozwijająca się w ostatnich latach w zakresie obsługi weryfikacji i płatności elektronicznych. Można też dokonać zapłaty  przy odbiorze  zamówienia (za pobraniem – do wys. 5000 zł  i tylko na terenie Polski). Zamówienia składane bezpośrednio w biurze mogą być opłacone również gotówką.

 5. Czy można zamówienie wysłać poza granice PL?

  Tak, po zaakceptowaniu wyższych kosztów przesyłki zgodnych z cennikiem podczas składania zamówień. Zamówienia poza granice RP realizowane są tylko po opłaceniu – przelewem online lub kartą płatniczą.

 6. Czy można zamawiać jedną paczką wspólnie z innymi partnerami, tzw. paczki zbiorowe?

  Tak, takie zamówienia realizowane są przez jednego Partnera, który w imieniu innych partnerów składa zamówienie zbiorcze. Zamówienie wysyłane jest pod adres Partnera zamawiającego jedną paczką, a suma zamówienia (kwotowo lub punktowo) stanowi o naliczeniu opłaty za przesyłkę.

 7. Jakie są koszty przesyłki?

  Zamówienie dostarczone przez kuriera pod wskazany adres to koszt 16,50zł,
  Zamówienie płatne kurierowi (za pobraniem)- 18,50 zł, zamówienie dostarczone do paczkomatu (w przygotowaniu)- 14,50 zł. Zamówienia poza granice RP- zgodne z cennikiem (patrz regulamin sklepu oraz Zamówienia „Krok po kroku”).

 8. Czy można zamówienie otrzymać bez kosztów przesyłki?

  Tak, jeśli zamówienie spełnia jeden z warunków:

  • łączna wartość zamówienia (również zbiorczego) przekracza kwotę 800 zł brutto
  • łączna wartość zamówienia (również zbiorczego) przekracza 450 punktów
  • do zamówienia został dołączony produkt z programu „Dar Serca”- regulamin dostępny po zalogowaniu

  Zamówienia bez opłaty za przesyłkę realizowane są TYLKO na terenie PL, natomiast przy wyborze produktu „Dar Serca” , oplata za przesyłkę poza granice RP jest pomniejszana o kwotę zgodnie z regulaminem „Dar Serca”

 9. Czy mogę zwrócić produkty?

  Tak, zgodnie z ustawą o konsumentach, sprawdź regulamin sklepu.

Rejestracja, Zasady Współpracy, Regulaminy
 1. Jak mogę przystąpić do GSG World?

  Najprościej jest wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www. Jeśli znasz osobę, która jest już naszym Partnerem, poinformuj ją o chęci przystąpienia do GSG, zapewniamy że pomoże w procesie rejestracji. Jeśli jednak nie znasz nikogo, zaznacz to w odpowiednim miejscu w formularzy rejestracyjnym a system przydzieli losowo naszego Lidera który mieszka najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Rejestracji można również dokonać wypełniając umowę/deklarację w formie papierowej i dostarczając ją do naszego biura.

 2. Czy rejestracja w GSG jest płatna?

  Nie, rejestracja jest bezpłatna. Jednak chcąc korzystać z przywilejów klubowicza GSG World należy w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji zakupić jeden z trzech Zestawów Aktywacyjnych. Jeśli wyboru dokonasz w ciągu 7 dni od rejestracji, zakup premiowany jest brakiem opłaty back-office oraz dodatkowym rabatem.

 3. Co to jest opłata „Back-Office”?

  Jest to jednorazowa opłata (w wys. 50 zł) za utworzenie i obsługę panelu partnera czyli tzw.  Wirtualnego Biura. Opłatę tę pokrywa GSG World jeśli w ciągu 7 dni od rejestracji zostanie dokonany zakup dowolnego Zestawu Aktywacyjnego.

 4. Czy są jakieś opłaty odnawiające w rocznicę rejestracji?

  Nie ma żadnych opłat odnawiających, manipulacyjnych czy innych.

 5. Czy muszę mieć działalność gospodarczą będąc klubowiczem GSG World?

  Nie, nie  wymagamy posiadania działalności gospodarczej. Będąc na prawach konsumenta posiadasz status Partnera i masz dostęp do cen klubowych, możesz zapraszać swoich znajomych i korzystać z rabatów zgodnych tabelą I etapu.

 6. Czy od razu po rejestracji mogę nabywać wszystkie produkty?

  Następnym krokiem po rejestracji dla uzyskania możliwości dokonywania zakupów jest nabycie dowolnego zestawu aktywacyjnego.
  Jeśli chcesz zaraz po rejestracji mieć dostęp do pełnej oferty, skontaktuj się z osobą Zapraszającą (dane kontaktowe są w panelu Partnera po rejestracji) lub z Biurem Obsługi Klienta.

 7. Czy będąc członkiem innej firmy działającej w systemie MLM/DS, mogę przystąpić do GSG World?

  Tak, w GSG World nie stwarzamy barier dla rejestracji członków innych firm MLM/DS. Każdy nasz Partner sam decyduje w której firmie chce mieć status Lidera.

Biznes
 1. Co zawiera Zestaw Aktywacyjny?

  Każdy Zestaw aktywacyjny (3 rodzaje) zawiera produkty, materiały informacyjno-reklamowe. Zawartość zestawów aktywacyjnych przedstawia poniższa tabela:

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWÓW AKTYWACYJNYCH

  ZESTAW KONSUMENCKI

  ZESTAW BAZOWY

  ZESTAW BIZNESOWY

  MIX

  MIX

  2 x MIX

  Katalog

  Stressstop

  2 x Energystart

  Ulotka powitalna

  Energystart

  2 x Fatburnstart

  Broszura

  1 x Katalog

  2 x Stressstop

  Torba

  Ulotka powitalna

  2 x Immunostart

  Cennik

  Ulotka produktowa

  2 x Memorystart

  Broszura

  1 x Katalog

  Cennik

  Ulotka powitalna

  Ulotka produktowa

  Notatnik

  Długopis

  Broszura

  Torba

  Spinka

 2. Czy muszę sprzedawać produkty GSG World?

  Nie, nie ma takiego wymogu. Będąc na statusie Partnera możesz kupować produkty do własnej konsumpcji oraz na potrzeby swojej rodziny i znajomych. Posiadając status Partnera Biznesowego (przedsiębiorca) masz również prawo do odsprzedaży w cenie katalogowej i inkasować marżę w wysokości 25%.

 3. Czy mogę odkupić Zestaw Aktywacyjny od innego Partnera GSG World zamiast poprzez sklep internetowy?

  Tak, jednak tylko w ciągu 7 dni od rejestracji w GSG World. Każdy Partner ma możliwość zakupu dowolnego Zestawu Aktywacyjnego do dalszej odsprzedaży. Zestaw taki ma swój niepowtarzalny kod wygenerowany w panelu Partnera od którego kupujemy zestaw. Cena zestawu jest identyczna jak cena zakupionego poprzez sklep internetowy, czyli z rabatem i bez opłaty back-office.

Firmy partnerskie

insee-logo-rgbInSee

 

Firma świadcząca innowacyjne usługi informatyczne dla sektora MLM/DS, członek Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, dostawca oprogramowania. InSee to sprawdzone rozwiązania, solidne doświadczenie, międzynarodowy zasięg, zaufanie i efektywność w jednym miejscu.
Wybraliśmy lidera rynku do obsługi naszego działu IT o globalnym zasięgu. Wysokie standardy usług obowiązujące w firmie InSee gwarantują naszym Partnerom pewność i stabilność w działaniu systemu.

blue_mediaBlue Media

 

Ekspert w obszarze ekspresowych przelewów, płatności i autoryzacji on-line oraz automatyzacji sprzedaży w Internecie. Dostawca narzędzi do obsługi elektronicznych płatności . Na rynku od 1999 roku, firma nagrodzona w 2010 roku „Gazelą Biznesu”, a w latach 2011, 2014 i 2015 laureat Diamentów Forbesa.

 

Blue Media odpowiada w GSG World za sprawność działania platformy płatniczej czyli zapłaty kartą i przelewami on-line za zakupy w naszym sklepie internetowym.

inpostInPost

 

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym świadczącym nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dysponuje własnym zapleczem technologiczno-logistycznym, umożliwiającym prowadzenie działalności o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

 

Sztandarowymi usługami InPost są paczkomaty, pakiet usług kurierskich, dostawa zakupów internetowych w formie listu poleconego, specjalistyczna usługa Smart Courier. InPost gwarantuje naszym Partnerom szybką i sprawną dostawę zamówień.

„Dobry Dietetyk”, „Fit Dietetyk”

 

Sieć ponad 300 gabinetów dietetycznych na terenie całej Polski, z którymi GSG World podpisało umowę współpracy. Dietetycy prowadzący gabinety pod szyldem „Dobry Dietetyk” oraz „Fit Dietetyk” to najwyższej klasy specjaliści w zakresie odżywiania, trenerzy fitness ,trenerzy personalni , doradcy żywieniowi.

 

Każdy nasz Partner, który decyduje się na współpracę z nami wybierając Zestaw Aktywacyjny „Biznes” ma możliwość otrzymania Vouchera uprawniającego do usługi w wybranym gabinecie Dobry Dietetyk lub Fit Dietetyk. Lista gabinetów znajdziesz w panelu Partnera po zalogowaniu.

Dobry Dietetyk
Fit Dietetyk

grupagezetDealer marki JEEP, Grupa „Gezet”- Zielona Góra

 

Jedna z największych grup dealerskich w Polsce dysponująca siecią najnowocześniejszych salonów, budowanych zgodnie z najnowszymi standardami. Łączy ideę dynamicznego rozwoju z najwyższą jakością obsługi.

 

Firma Partnerska obsługująca nasz Program MyDream – Car. Dla uczestników Programu wynegocjowaliśmy bardzo przyjazne warunki finansowania samochodów marki Jeep.

Dostawcy

Kwestią kluczową przy produkcji suplementów pozostaje dobór składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. GSG World nawiązała kontakty ze światowej klasy producentami, jednocześnie całkowicie unikając stosowania tańszych zamienników (szczególnie azjatyckich). Partnerzy GSG World to sprawdzone na rynku marki, producenci legitymujący się m.in. spełnianiem standardów norm ISO 9001:2008 oraz ISO 22000

FRUTAROM INDUSTRIES LTD. – spółka Izraelska, z oddziałem w Szwajcarii. Oddział szwajcarski specjalizuje się w produkcji składników na potrzeby produkcji żywności, suplementów i farmacji. Zaopatruje GSG World w następujące składniki: Finomate®Neuravena®Mentarillo®Echinacea®.

LONZA GROUP AG – założona w 1897 r. spółka, zapewniająca wsparcie biotechnologiczne dla przemysłu biologicznego i farmaceutycznego. Zaopatruje GSG World w następujące składniki: ResistAid®.

KERRY GROUP PLC – renomowana irlandzka spółka prawa publicznego, zajmująca się produkcją składników żywieniowych i kompozycją smaków. Zaopatruje GSG World w następujące składniki: Wellmune®.

NEXIRA – francuski ekspert w bezpiecznym i profesjonalnym wytwarzaniu składników suplementów. Posiada bogate doświadczenie w technologiach wytwarzania, w tym produkcji płynów. Zaopatruje GSG World w następujące składniki: Serenzo®.

 

NVH ITALIA srl – włoski producent ekstraktów naturalnych, w tym ziołowych. Swoją produkcję zlokalizował w Laurii oraz Caslino al Piano. Posiadacz niemal 20 zastrzeżonych receptur składników, m.in. Cafftop®, VeganTop®, SaffrOXY®, Citricoos®, Echinoble®, Solanred®. Zaopatruje GSG World w następujące składniki: Cafftop®.

 

PLT HEALTH SOLUTIONS – amerykański producent suplementów, żywności i składników spożywczych. Spółka prowadząca szeroko zakrojone badania, w tym kliniczne, z zakresu skuteczności i bezpieczeństwa suplementacji.
Zaopatruje GSG World w następujące składniki: RhodioLife®.

 


STABILIMENTO FARMACEUTICO „CAV. G. TESTA” srl – działająca od 1885 roku włoska spółka, specjalizująca się w produkcji naturalnej kofeiny. Główny zakład produkcyjny zlokalizowała w Bastia d’Albenga.
Zaopatruje GSG World w następujące składniki: naturalna kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z zielonej kawy.

BORMIOLI ROCCO SpA – producent najwyższej klasy opakowań farmaceutycznych. Spółka założona w 1825 roku w Fidenza (Parma). Zaopatruje GSG World w ampułki PET BPA Free (bez BPA!).